
Имбус кілттерінің жиынтығы Torx-Tempered, TT10-50, CrV, 9 дана, ұзартылған// Deznel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV легирленген болаттан жасалған Denzel 12371, TT10-TT50 ұзартылған Imbus кілттерінің жинағы ортасында құлақшасы бар жұлдызша түріндегі Torx-Tamper саңылауларымен жабдықталған мамандандырылған бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 9 кілтті қамтиды. Өлшемдері TT10-дан TT50-ге дейінгі кілттер пайдаланушының рұқсатсыз араласуынан қорғалған жабдықты, мысалы, электр құралының немесе тұрмыстық техниканың аккумулятор бөліктерін бөлшектеу және құрастыру үшін пайдаланылады. Артықшылықтары Кілттердің беріктік сипаттамалары мен коррозияға төзімділігі жоғары, себебі олар хром-ванадийлі болаттан жасалған. 52-56 HRC қаттылығы кілттердің тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Шектеулі кеңістікте және жету қиын жерлерде әрекет ету мүмкіндігі - кілттердің профилі ұзартылған. L-тәрізді пішін кілттің қысқа бөлігін жұмыс бөлігі ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы - кілттер ысырмасы бар кітап түріндегі пластик қораппен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 237 мм |
| _пакеттегі ені | 102 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Пәндер саны | 9 |
| Жинақтау | Пластикалық қорап - 1 дана, Имбус кілттері: 1.5 мм, 2 мм, 2.5, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм - 9 дана |
| Болат маркасы | қоспаланған CrV |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Кілттердің түрі | удлиненные |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
- Бағасы: 2 546 ₸

