
Имбус кілттерінің жиынтығы, HEX, 1,5-10 мм, CrV, 9 дана, ұзартылған, шары бар// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шарикті CrV болаттан жасалған Denzel 12364 ұзартылған Imbus кілттерінің жинағы HEX 1,5-10 мм саңылаулармен жабдықталған бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 9 элементтен тұрады. Ұзындығы мен L-тәрізді пішінінің арқасында кілттер жету қиын жерлерде жұмыс істеуге және бекіткіштерді орнату және бөлшектеу кезінде күш-жігерді үнемдеуге мүмкіндік береді. Жинақ жиһазды құрастыру кезінде, велосипедтер мен әртүрлі жабдықтарды жөндеу үшін пайдалы. Артықшылықтары Кілттердің беріктік сипаттамалары мен коррозияға төзімділігі жоғары, себебі олар хром-ванадийлі болаттан жасалған. 52-56 HRC қаттылығы кілттердің тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Шар тәрізді ұш бұрышпен жұмыс істеуге мүмкіндік береді, бұл әсіресе шектеулі кеңістікте өзекті. Тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы - кілттер ысырмасы бар кітап түріндегі пластик қораппен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 237 мм |
| _пакеттегі ені | 102 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Пәндер саны | 9 |
| Жинақтау | Пластикалық қорап - 1 дана, Имбус кілттері: 1.5 мм, 2 мм, 2.5, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм - 9 дана |
| Максималды өлшем | 10 мм |
| Болат маркасы | қоспаланған CrV |
| Ең аз өлшем | 1,5 мм |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Кілттердің түрі | удлиненные |
| Ұштықтың түрі | доппен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
- Бағасы: 2 649 ₸

