
Шланг 4 қабатты суарғыш 1/2", 15 м Жалбыз, LUXE// Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 15 м және диаметрі 1/2 дюйм болатын Palisad LUXE Mint 67660 4 қабатты арматураланған суару түтігі күнделікті қолдануға арналған. Оның көмегімен сіз бақшаны, көкөніс бағын немесе көгалды суаруға болады, сондықтан өнім жазғы тұрғындар үшін пайдалы болады. Шланг Palisad және Palisad LUXE суару жүйелерінде пайдалануға арналған. Артықшылықтары Шланг ол жасалған ең жоғары сапалы поливинилхлоридтің (ПВХ) арқасында ұзақ уақыт қызмет етеді. Полиэфирлі жіппен арматураланатын қабат суару шлангісінің сенімділігі мен беріктігінің кепілі болып табылады. Көлбеу бұрышы мен қадамының арнайы таңдалған параметрлері бар инновациялық арматуралық жіп шлангтағы жүктемені біркелкі бөлуге мүмкіндік береді. Soft Touch жабыны бұйымды ұсақ зақымданудан және ультракүлгін сәулелерден қорғайды. Шланг ерекше иілгіштігімен ерекшеленеді, сондықтан жақсы ұстайды және пішінін қайтарады. ПВХ қоршаған ортаға зиянды токсиндерді шығармайды, сондықтан экология үшін қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 15 м |
| Қабаттар саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 2.025 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6766-4 қабатты шлангілер Жалбыз |
| Диаметрі | 1/2 дюйм |
| Жинақтау | Шланг - 1 дана |
| Материал | ПВХ |
| Бренд елі | Германия |
| Пайдалану температурасы | от-10 до +50 град |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800094636 |
- Бағасы: 5 888 ₸

