Пластикалық штангенциркуль, 150 мм// Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 31621 штангенциркуль пластиктен (полистирол) жасалған. Құрал тереңдік өлшегішпен жабдықталған және 0-150 мм аралығындағы бөлшектер мен дайындамалардың ішкі және сыртқы өлшемдерін өлшеуге арналған. Штангенциркульдің қателігі ±0,25 мм құрайды. Сыртқы және ішкі өлшемдерді өлшеуге арналған губкалар. Тереңдік өлшегіштің арқасында тесіктердің тереңдігін анықтау үшін пайдалануға болады. Штангенциркуль тұрмыста аса дәлдікті талап етпейтін өлшемдерді жүргізу кезінде пайдалы болады. Құралда метрикалық және дюймдік белгілер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 6.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Штангенциркульдер |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 316-Штангенциркульдер |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Жинақтау | штангенциркуль - 1 дана |
| Ерекшеліктері | пластикалық |
| Қадам өлшемі | 0.05 мм |
| Өндіруші ел | ҚЫТАЙ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | слайд-карта |
| Штрих-код | 4044996222646 |
- Бағасы: 460 ₸

