
DHG-45i дизельді жылу пистолеті, 45 кВТ, 1000 м3/сағ, тікелей қыздыру, электронды термостат// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DHG-45i дизельді жылу зеңбірегі, қуаты 45 кВТ және 1000 куб. м/сағ цехтарда, ангарларда, қоймаларда және жақсы желдетілетін басқа да тұрғын емес үй-жайларда ауаны тікелей жылытуға арналған. Жылытудың максималды ауданы - 450 ш.м. Зеңбірек полярлық экспедицияларда жылудың тиімді көзі ретінде қызмет етеді. Сондай-ақ құрылыс алаңында бетонды жылытуға, қабырғаларды кептіруге және траншеяларды ерітуге ыңғайлы. Жанармай құю үшін дизельдік отынның кез келген түрін пайдалануға болады: жазғы, қысқы және арктикалық. Дисплей мен сандық термостаттың арқасында сіз бөлмедегі қажетті температураны оңай орнатып, ұстап тұра аласыз Артықшылықтары Сандық термостат - ыңғайлы орнату және қажетті температураны ұстап тұру Дисплей - ағымдағы және орнатылған температураны көрсетеді Кіріктірілген қауіпсіздік жүйесі — жалын сөнген, қызып кеткен және қуат өшірілген жағдайда отын беру тоқтатылады. Тиімділік — тікелей жылыту жүйесі мен жылу шағылыстыратын қалқанның арқасында бөлмедегі ауа тез және біркелкі қызады. Жанармайдың аз шығыны — жанармай құюсыз жұмыс істеу ұзақтығы 6 сағатты құрайды. Жанармай деңгейінің сенсоры — резервуарды уақтылы толтыру жұмыстағы үзілістерді болдырмауға мүмкіндік береді. Бітелуден қорғау — кіріктірілген дөрекі сүзгі жанармай жүйесіне бөгде бөлшектердің түсуіне жол бермейді. Расталған сапа — құрылғыға 3 жыл кепілдік беріледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 525 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 915 мм |
| _пакеттегі ені | 425 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 915 x 425 x 525 мм |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 989-Пушки тепловые дизельные |
| Жинақтау | Дизельная тепловая пушка - 1 шт, Рукоятка- 1 шт, Подставка - 1 шт, Колеса - 2 шт, Комплект крепежа- 1 шт, Руководство по эксплуатации с гарантийным талоном - 1 шт. |
| Қуат | 45 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жылыту алаңы | 450 м2 |
| Отын шығыны | 3,02 кг/ч |
| Термостат | Цифровой |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996215518 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

