
DHG-25i дизельді жылу пистолеті, 25 кВТ, 600 м3/сағ, тікелей қыздыру, термостат// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DHG-25i дизельді жылу зеңбірегі, қуаты 25 кВТ және сыйымдылығы 600 куб. м/сағ цехтарда, ангарларда, қоймаларда және жақсы желдетілетін басқа да тұрғын емес үй-жайларда ауаны тікелей жылытуға арналған. Жылытудың максималды ауданы - 250 ш.м. Зеңбірек полярлық экспедицияларда жылудың тиімді көзі ретінде қызмет етеді. Сондай-ақ құрылыс алаңында бетонды жылытуға, қабырғаларды кептіруге және траншеяларды ерітуге ыңғайлы. Жанармай құю үшін дизельдік отынның кез келген түрін пайдалануға болады: жазғы, қысқы және арктикалық. Кіріктірілген термостаттың арқасында сіз бөлмедегі қажетті температураны оңай орнатып, ұстап тұра аласыз Артықшылықтары Механикалық термостат - ыңғайлы орнату және қажетті температураны ұстап тұру Кіріктірілген қауіпсіздік жүйесі — жалын сөнген, қызып кеткен және қуат өшірілген жағдайда отын беру тоқтатылады. Тиімділік — тікелей жылыту жүйесі мен жылу шағылыстыратын қалқанның арқасында бөлмедегі ауа тез және біркелкі қызады. Жанармайдың аз шығыны — жанармай құюсыз жұмыс істеу ұзақтығы 6 сағатты құрайды. Жанармай деңгейінің сенсоры — резервуарды уақтылы толтыру жұмыстағы үзілістерді болдырмауға мүмкіндік береді. Бітелуден қорғау — кіріктірілген дөрекі сүзгі жанармай жүйесіне бөгде бөлшектердің түсуіне жол бермейді. Расталған сапа — құрылғыға 3 жыл кепілдік беріледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 460 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 810 мм |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 310 x 460 мм |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 989-Пушки тепловые дизельные |
| Жинақтау | Дизельная тепловая пушка - 1 шт, Рукоятка- 1 шт, Комплект крепежа- 1 шт, Руководство по эксплуатации с гарантийным талоном - 1 шт. |
| Қуат | 25 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жылыту алаңы | 250 м2 |
| Отын шығыны | 1,84 кг/сағ |
| Термостат | Механический |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996215501 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

