
Шуы аз майсыздандырылған МБ 2250/100, 2250 Вт, 100л, 400 л/мин компрессор// Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шудың төмендетілген деңгейі, компрессорды тұрғын үй-жайда пайдалану мүмкіндігі. Діріл деңгейінің төмендеуі. Мотордың қызып кетуінен қорғау. Мотордың қызып кетуінен қорғау. PTFE (тефлон, фторопласт) технологиясының арқасында поршеньдік топтың үйкелісін азайту. Компрессорлық бастиектердің қысымын төмендететін автоматты клапан. Компрессорлық бөліктің қарапайым және жөндеуге жарамды конструкциясы. Майлы үлгілермен салыстырғанда жөндеу құны төмен
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Шу деңгейі | 70 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 650 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _пакеттегі ені | 370 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Қуат | 2.25 кВТ |
| Кернеу | 230-50 жылы |
| Ресивердің көлемі | 100 л |
| Өнімділік | 400 м3/сағ |
| Өндіруші ел | ҚЫТАЙ |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майсыз |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4044996209975 |
- Бағасы: 195 202 ₸

