
КК-2200/100, 2,2 кВТ, 350 л/мин, 100 л, тікелей жетекті, майлы ауа компрессоры// Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жоғары қуат және өнімділік. Мотордың қызып кетуінен қорғау. Токтың асып кетуінен қорғау. Көлемі 100 литр ресивер. Шойыннан жасалған V пішінді 2 цилиндр. 2 манометр және 2 еуротипті жылдам босатылатын пневматикалық қосылымдар. Компрессордың шығысындағы қысым реттегіші. Моторды және цилиндрлердің жоғарғы бөлігін жабатын қаптама. U компрессорды жылжытуға және басқару элементтерін қорғауға арналған пішінді тұтқа.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 720 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 940 мм |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Кернеу | 230-50 жылы |
| Ресивердің көлемі | 100 л |
| Өнімділік | 350 м3/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | май |
| Шу деңгейі | 91 дБ |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4044996209982 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

