
Жалпақ щетка "Евро" 4", жасанды қылшық, ағаш сабы// MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX "Еуро" 83074 ені 4" жалпақ бояу щеткасы, жасанды қылшықтары және ағаш сабы бояу жұмыстарына арналған. Суда еритін бояу материалдарымен (акрил, латекс, су негізіндегі) жұмыс істеу үшін оңтайлы, шағын аумақты өңдеуге ыңғайлы. Қылқалам кәсіби пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Төзімділік — жасанды қылшықтар судың әсерінен ісінбейді және серпімділігін жоғалтпайды, бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады. Беріктік — қылшықтар желім мен металл таңғыштың көмегімен мықтап бекітіледі. Тиімді жұмыс — ұштарында бөлінген қылшықтар бояуды жақсы сіңіреді және береді. Орындалатын жұмыстардың жоғары сапасы — конустық пішінді түктердің арқасында бояу жаққыш бояуды біркелкі таратып, тегіс жабын алуға мүмкіндік береді. Коррозияға төзімділік — металл кронштейнге қорғаныс жабыны, ал ағаш тұтқаға күңгірт лак қоспасы жағылады. Ыңғайлы жұмыс — эргономикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, бұл шаршау сезімінсіз ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ыңғайлы сақтау — тұтқада щетканы ілгекке немесе шегеге ілу үшін тесік бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Габариттер | |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _пакеттегі ені | 18 мм |
| Бренд | MTX |
| Топ | Қылқаламдар тегіс |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 830-"Еуро" ағаш лакталған сабы бар жалпақ щеткалар |
| Жинақтау | Тегіс бояу жаққыш - 1 дана |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Өлшем | 4 дюйм |
| Өндіруші ел | ҚЫТАЙ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996167251 |
| Қыл | аралас |
- Бағасы: 924 ₸

