
"Еуро" 2" жалпақ бояу жаққыш, аралас қыл, ағаш тұтқа// MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпақ щетка MTX "Еуро" 83079 ені 2", ағаш сабы бар, аралас қылшықтары бар және ағаштан қорғайтын құралдарды (сіңдіру, праймер, антисептиктер, дақ) жағуға оңтайлы. Табиғи және жасанды талшықтардың оңтайлы үйлесімі арқасында жасанды және табиғи қылшықтардың барлық артықшылықтарын біріктіреді. Жоғары бояу алмасу қасиеттеріне ие: құрамындағы табиғи қылшықтардың арқасында бояу жаққыш жақсы сіңеді және бояуды береді. Құрал кәсіби пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Жоғары ресурс — жасанды түк судың әсерінен ісінбейді және деформацияланбайды, ал табиғи қылшықтар бояудың жақсы қайтарылуын және жабынның кез келген түріне төзімділігін қамтамасыз етеді. Бұзылудан қорғау — металл кронштейнге коррозияға қарсы жабын, ал ағаш тұтқаға күңгірт лак жабыны жағылады. Ыңғайлы пайдалану — ағаш тұтқа жұмыс кезінде қолға сырғып кетпейді. Эргономика — тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, ұзақ жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Ені 50 мм — қылқалам шағын аумақтарды және жету қиын жерлерді өңдеуге ыңғайлы. Ойластырылған сақтау — тұтқада қылқаламды ілгекке немесе шегеге ілу үшін тесік қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Габариттер | |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 52 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _пакеттегі ені | 15.5 мм |
| Бренд | MTX |
| Топ | Қылқаламдар тегіс |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 830-"Еуро" ағаш лакталған сабы бар жалпақ щеткалар |
| Жинақтау | Тегіс бояу жаққыш - 1 дана |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Өлшем | 2 дюйм |
| Өндіруші ел | ҚЫТАЙ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996226163 |
| Қыл | аралас |
- Бағасы: 345 ₸

