
97653-97656 қар тазалағыштарға арналған кеңейткіштер, 2 дана // Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel кеңейткіш-кескіштерін SBM 610 (арт. 97653), SBM 610S PRO (арт. 97654), SBL 711D PRO (арт. 97655), SBL 711DT PRO (арт. 97656) қар тазалағыштардың шнек қаптамасына орнатуға болады және көп мөлшерде құрғақ, тазаланбаған қарды тазалауды жеңілдету үшін пайдалануға болады. . Оларды пайдаланудың бірнеше нұсқасы бар: Оларды кеңейткіш ретінде орнатуға болады, осылайша қардың түсу енін арттырады. Бұл опция үлкен аумақты тез тазалау қажет болғанда ыңғайлы. Оларды кескіш ретінде орнатуға болады. Бұл қондырғының көмегімен кескіштер жеңіл қардың биік үйінділерін құлатады, содан кейін оларды алып тастау оңай болады. Екі жинақ болса, кеңейткіштерді де, астыңғы кескіштерді де бір уақытта орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 51 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _пакеттегі ені | 181 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 971-Аксессуары для снегоуборочной техники |
| Жинақтау | Расширители подрезатели - 2 шт, Комплект крепежа - 1 шт, Инструкция по установке - 1 шт |
| Материал | Болат |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800094278 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

