
Резеңке балға, 910 г, ақ резеңке, талшықты-талшықты тұтқа// Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 11198 талшықты шыны тұтқасы бар ақ резеңкеден жасалған резеңке балға, 910 г, монтаждау, құрастыру және шанақ жұмыстары, плиткаларды төсеу кезінде қолданылады. Резеңке шабуылшының жоғары амортизациялық қасиеттері бар, бұл оны қысымға сезімтал материалдармен жұмыс істеу үшін оңтайлы етеді. Артықшылықтары Атыс штыры ақ резеңкеден жасалған, ол қалдық қалдырмайды, сондықтан құрал ашық түсті материалдармен жұмыс істеуге жарамды.. Тұтқаның жұмыс істеу ресурсы жоғары, өйткені талшықты шыныдан жасалған және пішінін жоғалтпайды.. Тұтқадағы резеңкеленген жабын сырғып кетпестен сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.. Балға жоғары беріктік көрсеткішіне, сыртқы коррозиялық ортаның әсеріне төзімділікке және дірілді жақсы сіңіруге ие, сондықтан кәсіби қолдануға жарамды..
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.088 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 76 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 383 мм |
| _пакеттегі ені | 126 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Шабуылшының салмағы | 910 ж |
| Топ | Киянки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 111-Киянки |
| Шабуылшының диаметрі | 66 мм |
| Ұзындығы | 383 мм |
| Шабуылшының материалы | резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Шабуылшының түсі | ақ |
| Штрих-код | 4044996196466 |
- Бағасы: 3 774 ₸

