
Резеңке балға, 910 г, ақ-қара резеңке, талшықты-талшықты тұтқа// Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 11173 талшықты шыны тұтқасы бар ақ-қара резеңкеден жасалған резеңке балға, 910 г, монтаждау, құрастыру және шанақ жұмыстары, плиткаларды төсеу кезінде қолданылады. Резеңке шабуылшының жоғары амортизациялық қасиеттері бар, бұл оны қысымға сезімтал материалдармен жұмыс істеу үшін оңтайлы етеді. Артықшылықтары Ақ резеңкеден жасалған шабуылшының бір бөлігі қалдық қалдырмайды, сондықтан ол ашық түсті материалдармен жұмыс істеуге жарамды.. Тұтқаның жұмыс істеу ресурсы жоғары, өйткені талшықты шыныдан жасалған және пішінін жоғалтпайды.. Тұтқадағы резеңкеленген жабын сырғып кетпестен сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.. Балға жоғары беріктік көрсеткішіне, сыртқы коррозиялық ортаның әсеріне төзімділікке және дірілді жақсы сіңіруге ие, сондықтан кәсіби қолдануға жарамды..
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.183 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 76 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 383 мм |
| _пакеттегі ені | 126 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Шабуылшының салмағы | 910 ж |
| Топ | Киянки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 111-Киянки |
| Шабуылшының диаметрі | 66 мм |
| Ұзындығы | 383 мм |
| Шабуылшының материалы | резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Шабуылшының түсі | ақ-қара |
| Штрих-код | 4044996196473 |
- Бағасы: 2 942 ₸

