
Резеңке балға, 910 г, қара резеңке, талшықты-талшықты тұтқа// Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 11194 талшықты шыны тұтқасы бар қара резеңкеден жасалған резеңке балға, 910 г, монтаждау, құрастыру және шанақ жұмыстары, плиткаларды төсеу кезінде қолданылады. Резеңке шабуылшының жоғары амортизациялық қасиеттері бар, бұл оны қысымға сезімтал материалдармен жұмыс істеу үшін оңтайлы етеді. Артықшылықтары Тұтқаның жұмыс істеу ресурсы жоғары, себебі ол талшықты шыныдан жасалған және пішінін жоғалтпайды. Тұтқадағы резеңкеленген жабын сырғып кетпестен сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Балға жоғары беріктік көрсеткішіне, сыртқы коррозиялық ортаның әсеріне төзімділікке және дірілді жақсы сіңіруге ие, сондықтан кәсіби қолдануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.203 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 76 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 383 мм |
| _пакеттегі ені | 126 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Шабуылшының салмағы | 910 ж |
| Топ | Киянки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 111-Киянки |
| Шабуылшының диаметрі | 66 мм |
| Ұзындығы | 383 мм |
| Шабуылшының материалы | резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Шабуылшының түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996196459 |
- Бағасы: 2 631 ₸

