
Поликарбонатты қар тазалауға арналған күрек, 460х400х1430 мм, болат тұтқа, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сапалы күрек қар тазалау жұмыстарында сенімді көмекші болады. Артықшылықтары Жұмыс бөлігі соққыға төзімді және төмен температураға төзімді поликарбонаттан жасалған. Сыйымды тереңдетілген шөміш қар тазалау процесін айтарлықтай жылдамдатуға мүмкіндік береді, бұл жұмысты тезірек және тиімдірек етеді. Болат тұтқасының арқасында күрек пайдалануда сенімді және берік. Жұмыстарды тиімді орындау. Ыңғайлы пайдалану.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.65 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1430 мм |
| _пакеттегі ені | 460 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 400 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1430 мм |
| Жинақтау | Лопата для уборки снега - 1шт. |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | поликарбонат |
| Тұтқа материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаны жабу | ұнтақты бояу |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Шөміштің ені | 460 мм |
| Штрих-код | 4606800093417 |
- Бағасы: 4 621 ₸

