
Қар тазалауға арналған пластикалық күрек, 470х350 мм, тұтқасыз, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61659, 470 х 350 мм пластик күрек, тұтқасы жоқ, аспалы жолдарда, тротуарларда, кіреберіс жолдарда қар тазалау үшін қолданылады. Жұмыстың тиімділігі жоғары жақтары бар сыйымды шөміштің арқасында қамтамасыз етіледі. Шөмішті диаметрі 32 мм тұтқаға орнатуға болады, күрек 68408, 68412, 68409 тармақтарымен үйлесімді. Артықшылықтары Қабырғалармен нығайтылған жұмыс жазықтығы сыну қаупінсіз жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Соққыға төзімді полипропиленнен жасалған шөміш -30 градусқа дейінгі температурада жұмыс істеуге арналған және бірнеше рет қолдануға жарамды. Шөміштің жиегі алюминий төсемімен қажалудан қорғалған және қалың қар мен жер қыртысына оңай енеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.54 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 190 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 350 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Жинақтау | Ковш для лопаты - 1шт. |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Шөміштің ені | 470 мм |
| Штрих-код | 4606800092779 |
- Бағасы: 1 070 ₸

