
Мұзбалақ-қырғыш 200 мм, 1 кг, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұзды тиімді жару үшін ені 200 мм және салмағы 1 кг, ағаш тұтқасы бар Сибртех 61664 мұз балта-қырғышы қолданылады. Оның көмегімен елдегі, бақтағы, гараждағы, үйдегі баспалдақтарды, жолдарды, тротуарларды тазалауға болады. Мұзбалақ -60 °С-қа дейін аязға шыдайды. Артықшылықтары Мұз балтасы оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз ететін құрылымдық болаттан жасалған. Ұнтақты жабын мұз балтасында коррозияның пайда болуына жол бермейді. Қатты ағаштан жасалған тұтқа мұз балтасының құрылымының сенімділігі мен қаттылығына кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1200 мм |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 613-Мұз балталары, қырғыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 40 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Жинақтау | Ледоруб-скребок - 1 шт |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Штрих-код | 4606800093431 |
- Бағасы: 1 424 ₸

