
Қар тазалауға арналған пластик күрек, 490х325х1380 мм, болат сабы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 490 x 325 x 1380 мм, алюминий тұтқасы бар Palisad 61661 пластик күрек қар тазалауды жеңілдетеді. Оның көмегімен саяжайдағы жолдарды, гараждан шығуды және т.б. тазалауға болады. Ұзындығы 1380 мм болғандықтан, онымен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені арқадағы жүктеме азаяды. Артықшылықтары Шөміш -30 °С дейін аязға төзімді соққыға төзімді полипропиленнен жасалған. Шөміштің жиегі болаттан қорғайтын төсеммен жабдықталған, соның арқасында ол зақымданудан және тозудан қорғалған, сонымен қатар қатып қалған қар мен шөгінділерді тазарта алады. Қосымша қатайтқыштар шөміштің жүктемелерге төзімділігін арттырады. Жұмыстың жоғары тиімділігі мен жылдамдығын қардың көп мөлшерін сақтай алатын тереңдетілген шөміш қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігі жоғары жақтармен жабдықталған, сондықтан жұмыс кезінде қар төгілмейді. Болат тұтқа ыңғайлы жұмыс істеу үшін қосымша тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.94 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 155 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1380 мм |
| _пакеттегі ені | 500 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 325 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1380 мм |
| Жинақтау | Лопата для уборки снега - 1шт. |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Шөміштің ені | 490 мм |
| Штрих-код | 4606800092557 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

