
Қар тазалауға арналған пластик күрек, 450х325х1370 мм, болат сап, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 450 x 325 x 1370 мм, алюминий тұтқасы бар Palisad 61660 пластик күрек қар тазалауды жеңілдетеді. Оның көмегімен саяжайдағы жолдарды, гараждан шығуды және т.б. тазалауға болады. Ұзындығы 1370 мм болғандықтан, онымен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені арқадағы жүктеме азаяды. Артықшылықтары Шөміш -30 °С дейін аязға төзімді соққыға төзімді полипропиленнен жасалған. Шөміштің жиегі болаттан қорғайтын төсеммен жабдықталған, соның арқасында ол зақымданудан және тозудан қорғалған, сонымен қатар қатып қалған қар мен шөгінділерді тазарта алады. Қосымша қатайтқыштар шөміштің жүктемелерге төзімділігін арттырады. Жұмыстың жоғары тиімділігі мен жылдамдығын қардың көп мөлшерін сақтай алатын тереңдетілген шөміш қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігі жоғары жақтармен жабдықталған, сондықтан жұмыс кезінде қар төгілмейді. Болат тұтқа ыңғайлы жұмыс істеу үшін қосымша тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.67 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1370 мм |
| _пакеттегі ені | 450 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 325 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1370 мм |
| Жинақтау | Лопата для уборки снега - 1шт. |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Шөміштің ені | 450 мм |
| Штрих-код | 4606800092540 |
- Бағасы: 2 424 ₸

