
Қар тазалауға арналған пластикалық күрек, 470х350х1340 мм, алюминий тұтқасы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 470 x 350 x 1340 мм, алюминий тұтқасы бар Сибртех 61662 пластик күрек қар тазалауды жеңілдетеді. Оның көмегімен саяжайдағы жолдарды, гараждан шығуды және т.б. тазалауға болады. Салмағы 0,9 кг күрекпен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге болады. Ал ұзындығы 1340 мм болғандықтан, онымен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені арқадағы жүктеме азаяды. Артықшылықтары Шөміш -30 °С дейін аязға төзімді соққыға төзімді полипропиленнен жасалған. Шөміштің жиегі алюминий қорытпасынан жасалған қорғаныс төсемімен жабдықталған, соның арқасында ол зақымданудан және тозудан қорғалған, сонымен қатар қатып қалған қар мен шөгінділерді тазарта алады. Қосымша қатайтқыштар шөміштің жүктемелерге төзімділігін арттырады. Жұмыстың жоғары тиімділігі мен жылдамдығын қардың көп мөлшерін сақтай алатын тереңдетілген шөміш қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігі жоғары жақтармен жабдықталған, сондықтан жұмыс кезінде қар төгілмейді. Алюминий тұтқасы ыңғайлы жұмыс істеу үшін қосымша тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 190 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1340 мм |
| _пакеттегі ені | 470 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 350 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1340 мм |
| Жинақтау | Лопата для уборки снега - 1шт. |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқа материалы | алюминий қорытпасы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Шөміштің ені | 470 мм |
| Штрих-код | 4606800092786 |
- Бағасы: 2 227 ₸

