
Қар тазалауға арналған пластикалық күрек, 400х390х1470 мм, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 400 x 390 x 1470 мм, ағаш тұтқасы бар Сибртех 61663 пластик күрегі қар тазалауды жеңілдетеді. Оның көмегімен саяжайдағы жолдарды, гараждан шығуды және т.б. тазалауға болады. Салмағы 1,05 кг күрекпен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге болады. Ал ұзындығы 1470 мм болғандықтан, онымен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені арқадағы жүктеме азаяды. Артықшылықтары Шөміш -30 °С дейін аязға төзімді соққыға төзімді полипропиленнен жасалған. Шөміштің жиегі алюминий қорытпасынан жасалған қорғаныс төсемімен жабдықталған, соның арқасында ол зақымданудан және тозудан қорғалған, сонымен қатар қатып қалған қар мен шөгінділерді тазарта алады. Қосымша қатайтқыштар шөміштің жүктемелерге төзімділігін арттырады. Жұмыстың жоғары тиімділігі мен жылдамдығын қардың көп мөлшерін сақтай алатын тереңдетілген шөміш қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігі жоғары жақтармен жабдықталған, сондықтан жұмыс кезінде қар төгілмейді. Ағаш сабы ыңғайлы жұмыс істеу үшін қосымша тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.05 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1470 мм |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 390 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1470 мм |
| Жинақтау | Лопата для уборки снега - 1шт. |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Шөміштің ені | 400 мм |
| Штрих-код | 4606800092793 |
- Бағасы: 1 606 ₸

