
Мырышпен қапталған қар тазалауға арналған қозғалтқыш, 750х420х1120 мм, арматураланған, болат тұтқасы,Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 750 x 420 x 1120 мм, болат тұтқасы бар күшейтілген мырышталған Sibrtech 61497 қар тазалау қозғалтқышы аумақты қар үйінділерінен тазартуға арналған. Ені 750 мм жұмыс бөлігі үлкен аумақты тазартуды жеңілдетеді. Қозғалтқыш U-тәрізді тұтқамен жабдықталған, бұл оны екі қолмен басқаруға мүмкіндік береді, арқадағы жүктемені азайтады. Қозғалтқыш жергілікті аумақты тазалауға, саяжайды және көлік жүретін жолдарды қардан тазалауға жарамды. Артықшылықтары Шөміш мырышталған болаттан жасалған, сондықтан ол коррозиядан қорықпайды және беріктігімен ерекшеленеді. Қаттылық қабырғалары құралдың жүктемелерге төзімділігін арттырады, бұл жұмыс тиімділігін арттырады. Тұтқа болаттан жасалған, яғни ол айтарлықтай күш жұмсағанда сынбайды. Бұрандалы қосылымның арқасында шелек тұтқаға мықтап ұсталады. Тұтқаның беті коррозиядан қорғайтын ұнтақ эмальмен қапталған, бұл қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін ұзартады. Шөміштің жұмыс жиегі мерзімінен бұрын тозуды болдырмайтын болат төсеммен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 3.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1120 мм |
| _пакеттегі ені | 750 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 420 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Ұзындығы | 1120 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1120 мм |
| Жинақтау | Движок для уборки снега - 1шт. |
| Тұтқаны бекіту | бұрандалы қосылыс |
| Шөміш материалы | оцинкованная сталь |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | серебристый |
| Шөміштің ені | 750 мм |
| Штрих-код | 4606800092564 |
- Бағасы: 16 380 ₸

