
Көшеттерге арналған жылыжай, 4 деңгей, қаптамасы бар, 155х60х40 см// Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 155х60х40 см, 4 деңгейлі болаттан жасалған Palisad 69138 қаптамасы бар көшеттерге арналған жылыжай бау-бақша дақылдарын өсіруге арналған. Тоқылмаған материалдан (спанбонд) жасалған қаптамамен жабдықталған. Ішке кіру үшін жоғары күйде бекіту мүмкіндігі бар сыдырмасы бар жиналмалы тор қарастырылған. Қарапайым конструкция жылыжайды қысқа мерзімде өз қолыңызбен құрастыруға мүмкіндік береді. Құбырларды майыстыру технологиясы өндіріс кезінде бұрыштардың ауытқуына мүмкіндік береді, бұл құрастырудан кейін жылыжайды әрлеу арқылы оңай жойылады. Жинақ жеткізу кезінде зақымдануды болдырмау үшін гофрленген картон қорапқа салынған. Артықшылықтары Ұнтақты бояу - коррозияға төзімділігі жоғары. Болат конструкциясы - әр сөре үшін 34 кг-ға дейін және жоғарғы 3 сөре үшін 102 кг үлестірілген жүктемені көтере алады. Сыдырмалар - өсімдіктерге күтім жасау немесе желдету үшін оларға жылдам қол жеткізу. Шағын өлшемдер жылыжайды шектеулі қалалық кеңістікте, мысалы, балконда орналастыруға мүмкіндік береді. Жасанды жарықтандырумен жабдықтау мүмкіндігі - жарықдиодты фитолампа (жинаққа кірмейді) сөренің орналасқан жеріне қарамастан көшеттерді өсіруге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 3.553 кг |
| Ұзындығы | 0.45 м |
| Ені | 0.71 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 470 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 700 мм |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшадағы жылыжайлар мен жылыжайлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 639-Парники |
| Қаңқа түтіктерінің диаметрі | 11.6 мм |
| Қаңқа материалы | болат 08ps |
| Тент материалы | тоқылмаған материал (спанбонд) |
| Матаның тығыздығы | 60 г/м? |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бекіткіш түрі | синтетическая неразъемная молния |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800090690 |
- Бағасы: 16 800 ₸

