
Бұрғылау-бұрағыш аккумуляторлы CDL-12-02BM, Li-Ion, 12 В, 2 акк.// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel CDL-12-02BM 26105 сымсыз бұрғылау-бұрағыш, 2 Li-Ion 12В батареялары бар, бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге, металда (10 мм-ге дейін), ағашта (16 мм-ге дейін), пластмассада және басқа материалдарда тесіктерді бұрғылауға арналған. Құрал құрылыс алаңында, үйде немесе елде кәсіпқойлар мен әуесқойлар үшін пайдалы. Жад әсерінсіз және терең разрядтан қорғаусыз сенімді литий-ионды аккумуляторлар құралдың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Бұрғы электр желісіне тәуелді емес, бұл құрылыс алаңдарында, биіктікте және үйдің шалғай аудандарында жұмысты ыңғайлы етеді. Артықшылықтары 17+1 крутящий моментті реттеу сатысы — бекіткіш түріне оңтайлы тарту күшін оңай таңдай аласыз. Екі айналу режимі — бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеу және тесіктерді бұрғылау үшін жылдамдықты 0-400 немесе 0-1450 айн/мин диапазонында реттеуге болады. Тапсырмалар арасында жылдам ауысу — реверс монтаждаудан бекіту элементтерін бөлшектеуге жылдам өтуге мүмкіндік береді. Жұмыс аймағын жарықтандыру — қойылған міндеттерді жарық нашар жағдайда және жету қиын жерлерде де шешу ыңғайлы. Бекіткіштердің тартылуынан қорғау — шығу тежегішінің арқасында шпиндель өшірілгеннен кейін бірден тоқтайды. Жоғары ресурс — соққыға төзімді пластиктен жасалған корпус және редуктордың металл берілістері құралдың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Үздіксіз жұмыс — жеткізу көлеміне зарядтау құрылғысы және заряд деңгейін көрсететін 2 батарея кіреді. Жылдам және қауіпсіз зарядтау — батареяның жұмысын қалпына келтіру үшін бар болғаны 1 сағат қажет, процестің аяқталуын зарядтағыштағы индикатордың жасыл түсі көрсетеді. Жабдықты жылдам ауыстыру — шпиндельді құлыптау және бір муфталы патрон биттер мен бұрғыларды бір қолмен алып тастауға және орнатуға мүмкіндік береді. Қосымша мүмкіндіктер — құралды белдікке немесе қалтаға арнайы ілмек арқылы бекітуге болады. Ыңғайлы жұмыс — резеңкеленген тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және дірілді сіңіреді, шебердің қолындағы жүктемені азайтады. Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — бұрғы-бұрағыш сенімді пластик қаптамада жеткізіледі. Кепілдік 3 жыл — құралдың сапасын өндіруші растайды. Аккумуляторлық бұрғы-бұрағыш жиынтығы 1 дана. Аккумуляторлық батарея 2 дана. Зарядтау құрылғысы 1 дана. Пайдалану жөніндегі нұсқаулық және кепілдік талоны 1 дана. Сақтауға арналған қап 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.6 кг |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 272 мм |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 261-Дрели/шуруповерты аккумуляторные |
| Патронның диаметрі | 0.8 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 2 Ач |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 дана |
| Максималды айналу моменті | 21 Н·м |
| Реверстің болуы | Иә |
| Батарея кернеуі | 12 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Картридж түрі | Кілтсіз |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | іс |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-400/0-1450 айн/мин |
| Штрих-код | 4044996198187 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

