
Тегістеуге арналған губка, 125 х 75 х 25 мм, трапеция, орташа қаттылық, P 60 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 757287 P 60, 125 x 75 x 25 мм орташа қаттылықтағы тегістеу губкасы, трапеция, ағашты, пластикті, металды қолмен өңдеуге арналған. Түйірінің көлемі 400-500 мкм болғандықтан, ол бояуды, тотты, кедір-бұдыр дақтарды тиімді кетіреді. Әрлеу жұмыстарында, шанақты жөндеуде, жиһаз жасауда қолданылады. Артықшылықтары Губканың қиғаш жиегінің арқасында ол тар жерлерді, бұрыштарды, ойықтарды және жету қиын беттерді өңдей алады. Қатты алюминий оксидінен жасалған ірі түйіршікті P 60 абразиві жұмыстың үлкен көлемінің өзінде жоғары тиімділікпен өрескел (кедір-бұдыр) тегістеуге мүмкіндік береді. Жұмсақ көбікті негіз бедерлі беттерді тегістеуге мүмкіндік береді. Губка суға төзімді, сондықтан оны дымқыл тегістеу үшін қолдануға болады және қайта қолдану үшін шаюға болады. Абразивті қабат губкаға 4 жағынан жағылады, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.035 кг |
| Топ | Тегістеуге арналған губкалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 757-"MATRIX" тегістеуге арналған губкалар |
| Екі жақты | Иә |
| Түйіршіктілік | P 60 |
| Жинақтау | Тегістеуге арналған губка - 1 дана |
| Материал | абразивті, көбік резеңке |
| Өндіруші ел | ҚЫТАЙ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996216355 |
- Бағасы: 302 ₸

