
Тегістеуге арналған губка, 100 х 70 х 25 мм, сопақша, Орташа қаттылық, P 60 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 757367 сопақ пішінді, 100 х 70 х 25 мм, P 60 орташа қаттылықтағы тегістеу губкасы әрлеу жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады. Ол ағаш, металл, пластмасса және шпаклевка беттерінен ескі бояулар мен лактарды, тот пен қылшықтарды кетіру үшін қолданылады. Ірі түйіршікті абразив аралық тегістеу үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Дөңгеленген беттер — ойыс және радиусты беттерді өңдеуге ыңғайлы. Алюминий оксидінен жасалған абразив — губка айтарлықтай тозуға төзімділікке ие және үлкен көлемдегі жұмыстарды жеңе алады. Абразив 4 жағынан жағылған — құрылғы ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Қатты негіз — губка пішінін жоғалтпайды, өңделетін бетке күш-жігерді жақсы өткізеді және жұмыстың жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Металдарды өңдеу үшін оңтайлы. Суға төзімділік — губканы дымқыл тегістеу үшін қолдануға болады және қолданғаннан кейін шаюға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.029 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тегістеуге арналған губкалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 757-"MATRIX" тегістеуге арналған губкалар |
| Екі жақты | Иә |
| Түйіршіктілік | P 60 |
| Жинақтау | Тегістеуге арналған губка - 1 дана |
| Материал | абразивті, көбік резеңке |
| Өндіруші ел | ҚЫТАЙ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996207346 |
- Бағасы: 396 ₸

