
Тегістеуге арналған губка, 100 х 70 х 25 мм, орташа қаттылық, P 100, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 757017 орташа қаттылықты тегістеуге арналған губка, 100 x 70 x 25 мм. Губка 4 жағынан абразивпен қапталған, тегістігі - P 100. Олар ағаш, пластмасса, металл, шпаклевка беттерін тегістеу, бояу қабатын және тотты кетіру үшін қолданылады. Абразивті губка құрылыс, жөндеу, шанақ жұмыстарына пайдалы, жиһаз жасауда және күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Орташа қаттылық - губка металл беттерді, бұрыштарды, жиектерді өңдеуге жарамды. Абразивті материал - қатты алюминий оксиді, яғни губка тозуға төзімді және үлкен көлемдегі жұмысты жеңе алады. Әмбебап түрі - тікбұрышты жақтаулар әртүрлі пішіндегі беттерді өңдеуге жарамды. Суға төзімділік - губка ылғалды тегістеуге жарамды, ал жұмыс аяқталғаннан кейін оны сумен шаюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.029 кг |
| Топ | Тегістеуге арналған губкалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 757-"MATRIX" тегістеуге арналған губкалар |
| Екі жақты | Иә |
| Түйіршіктілік | P 100 |
| Жинақтау | Тегістеуге арналған губка - 1 дана |
| Материал | абразивті, көбік резеңке |
| Өндіруші ел | ҚЫТАЙ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996207339 |
- Бағасы: 224 ₸

