
Білік ұзартқыштары сырық. 23 мм / сырық. 23 мм, ұзындығы 270 мм, жиынтық 2 дана Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2 кг |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Ені | 30 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 599-Қопсытқыштар мен жүретін тракторларға арналған қондырмалар |
| Жинақтау | Алтыбұрышты ось ұзартқыштары 2 дана |
| Материал | Конструкционная сталь 20ГС |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800092946 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

