
Әмбебап ілгек Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 4 кг |
| Биіктігі | 145 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 599-Қопсытқыштар мен жүретін тракторларға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Жинақтау | Әмбебап ілмек 1 дана |
| Материал | Конструкционная сталь 20ГС |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4606800092953 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

