
Соқасы 220 мм, ілгегі жоқ Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Биіктігі | 400 мм |
| Қармау биіктігі | 220 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 599-Қопсытқыштар мен жүретін тракторларға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Жинақтау | Соқа 1 дана |
| Материал | Конструкционная сталь 20ГС |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Ені | 400 мм |
| Штрих-код | 4606800092960 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

