
Төбешік 2 қатарлы, ілгегі жоқ Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 11 кг |
| Биіктігі | 440 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 599-Қопсытқыштар мен жүретін тракторларға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 380 мм |
| Жинақтау | Окучник 2-рядный, без сцепки 1 шт |
| Материал | Конструкционная сталь 20ГС |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Ені | 600 мм |
| Штрих-код | 4606800092984 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

