
Картоп тамызғыш, ілгегі жоқ Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Биіктігі | 410 мм |
| Ұзындығы | 515 мм |
| Ені | 560 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 599-Қопсытқыштар мен жүретін тракторларға арналған қондырмалар |
| Жинақтау | Картоп тамызғыш, ілмегі жоқ 1 дана |
| Материал | Конструкционная сталь 20ГС |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800092991 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

