
Артта жүретін тракторға арналған тіркеме ТТ-500, мырыш., жүк. 500 кг, тіреуіш, дөңгелектер 4.00-10, Denzel қаптамасында
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Түрі | Мотоблок |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 80 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 570 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1220 мм |
| _пакеттегі ені | 570 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 1220 x 570 x 570 мм |
| Жүк көтергіштігі | 500 кг |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 565-Прицепы и активное навесное оборудование для мотоблоков |
| Дөңгелектер | 4.00-10 |
| Жинақтау | Мотоблокқа арналған тіркеме 1 дана |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800094544 |
- Бағасы: 168 485 ₸

