




Бетон араластырғыш БСЕ-120П, 120 л, 500 Вт, полиамидті тәж// Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Негіз - 1 дана Жақтау - 1 дана Тірек - 1 дана Доңғалақ тірегі - 1 дана Қалақ - 2 дана Маховик - 1 дана Ось - 1 дана Шұңқыр - 1 дана Доңғалақ - 2 дана Жетек - 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік асинхронды |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _пакеттегі ені | 690 мм |
| _баптамадағы биіктік | 540 мм |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қуат | 500 Вт |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Жүктеу бойынша көлем | 75 л |
| Қаптамадағы габариттері | 600 x 690 x 540 мм |
| Тәж | полиамидті |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 46 л |
| Резервуардың көлемі | 120 л |
- Бағасы: 106 290 ₸






