
Балға-шегелеуші, 680 г, бұрышы 75, магнит, AMERICAN HICKORY резеңкеленген сабы // GROSS
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 370 мм, салмағы 680 г басы бар, магнитті және резеңкеленген тұтқасы бар Gross American Hickory 10425 балға-шегешесі бекіткіштерді жүргізуге және сәтсіз соғылған шегелерді алуға арналған. 75 градус бұрышта бүгілген саусақ тырнақты оңай тартып алуға мүмкіндік береді. Екі ойығы бар - шағын және стандартты - балға әртүрлі өлшемдегі бекіткіштермен жұмыс істеуге жарамды. Құрал әрлеу жұмыстары кезінде, жиһазды құрастыру кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Басы 45 маркалы орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан оның беріктігі мен беріктігі жоғары.. Жұмыс бөліктері 45-55 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, бұл олардың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді, сонымен қатар шегенің басын жақсырақ ұстау үшін шегенің жиектерін қайрауға мүмкіндік береді.. Тұтқа қос сынамен бекітілген, сондықтан басы оған өте мықтап ұсталады.. Шабуылшыда Nail Starter магниттік ойығы бар, ол тырнақты қолмен ұстамай-ақ бірінші рет соғуға мүмкіндік береді.. Басына коррозияның пайда болуына жол бермейтін қорғаныс жабыны жағылған.. Тұтқа американдық Хикори ағашынан жасалған, ол иілуге төзімділігі жоғары, сонымен қатар соққылардан тербелістерді тиімді сіңіреді.. Тұтқа түссіз лакпен қапталған, сондықтан ол ылғалға ұшырамайды және кеуіп кетпейді.. Жүрістің үлкейтілген аумағы иінді иілу кезінде және соққы кезінде жіберіп алған жағдайда деформациядан қорғайды.. Резеңке төсемінің арқасында балға-шегелеуші қолға сенімді тіреледі және сырғып кетпейді, сондықтан ол ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істей алады..
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.988 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _пакеттегі ені | 162 мм |
| Бренд | GROSS |
| Шабуылшының салмағы | 680 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 36 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996219905 |
- Бағасы: 6 792 ₸

