
Инвертор аппараты. жартылай автомат. дәнекерлеу ИСП-140, 140 А, ПВ 60%// Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Инвертор аппараты. жартылай автомат. дәнекерлеу ИСП-140, 140 А, ПВ 60%// Сибртех. Ерекшеліктері Дәнекерлеу аппараты жұмыс істейтін сыммен режимінде полуавтомата және үйреншікті электродтармен бағасы бойынша кәдімгі дәнекерлеуші. Газбен жұмыс істемейтін сыммен дәнекерлеу, цилиндр, шланг, редуктор қажет емес. Жартылай автоматты дәнекерлеу режимінде кернеудің орнын толтыруды қолмен реттеу. Балқымайтын электродпен жұмыс істеу мүмкіндігі (TIG алауы қажет жиынтықта берілмейді).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 305 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 945-Сварочные полуавтоматы |
| Жиынтықтылық | Оттығы бар дәнекерлеу аппараты - 1 дана; Электрод ұстағышы бар дәнекерлеу сымы - 1 дана; "жер" қысқышы бар дәнекерлеу сымы - 1 дана.кепілдік талонымен пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4044996209302 |
- Бағасы: 63 630 ₸

