
Инвертор аппараты. жартылай автомат. дәнекерлеулер MultiMIG-200DP Synergy Double Pulse, 200 А, ПВ 80%// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Инвертор аппараты. жартылай автомат. дәнекерлеулер MultiMIG-200DP Synergy Double Pulse, 200 А, ПВ 80%// Denzel. Ерекшеліктері IGBT инновациялық инверторлық технологиясы. Газбен жабдықтау функциясы бар MIG/MAG дәнекерлеуі және газсыз FCAW сымымен дәнекерлеу. Болат пен қорытпалардың әртүрлі типтеріне арналған синергетикалық бағдарламалар : Жұмсақ старт - кратерді өздігінен бейімделетін толтыру. Сымды мәжбүрлеп тарту. Тұрақты токта TIG дәнекерлеу. Қапталған электродпен дәнекерлеу (MMA). Интуитивті түсінікті мәзірі бар СК дисплей. Euro MIG оттығын қосу. Электрмен жабдықтау желісіндегі кернеудің ауытқуларына төзімділік. Диаметрі 0,6-дан 1,0 мм-ге дейінгі сыммен жұмыс. Spool gun оттығымен жұмыс істеу мүмкіндігі. Диаметрі 200 мм-ге дейінгі сым катушкаларымен жұмыс істеу мүмкіндігі.(5 келі)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 455 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 630 мм |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 945-Сварочные полуавтоматы |
| Жиынтықтылық | Сврочный аппарат - 1 шт.; провод с зажимом "земля" 2,85 м - 1 шт.; провод с электродержателем, 3 метра - 1шт.; Рукав с горелкой для MIG -сварки - 1 шт.; шланг для подачи газа с быстросъемным коннектором - 1 шт. Инструкция по эксплуатации и гарантийный тал |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Түсі | Сары |
| Штрих-код | 4044996209289 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

