
PS-180TS Denzel автоматты іске қосу блогы
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 13.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _пакеттегі ені | 410 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 949-Генераторларға арналған керек-жарақтар |
| Жинақтау | Блок автоматического управления - 1 шт; Ключ - 2 шт; Кабель управления - 1 шт; Комплект перемычек - 1 шт; Руководство по эксплуатации с гарантийным талоном - 1 шт |
| Модельдер үшін қолайлы | 946974, 946994 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

