Бензин генераторы PS-120EA, 12 кВТ,230 В, 40 л, ATS қосқышы,эл.старт Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 182 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 40 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 615 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 855 мм |
| _пакеттегі ені | 895 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | сандық мультиметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Иә |
| Розеткалар саны | 4 |
| Жинақтау | Генератор - 1 дана; Тасымалдау жинағы - 1 дана; Тасымалдау рельсі - 1 дана; Тұтқаны бекітетін түйреуіш - 2 дана; Пластикалық шұңқыр - 1 дана; Кепілдік талоны бар пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 20 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 713 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1,5 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 4,5 л/сағ |
| Бастаушы | электрлік, автоматты |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А,230В/32А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 110 дБ |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

