
Бензин генераторы PS-95EA-PRO, 9,5 кВТ, 230 В, 40 л, ATS қосқышы, эл.старт Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 94 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 40 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 660 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 710 мм |
| _пакеттегі ені | 570 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | сандық мультиметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 3 |
| Жинақтау | Генератор - 1 шт; Ключ свечной - 1 шт; Ключ зажигания - 2 шт; Вилка 230В/16А - 2 шт; Вилка 230В/32А - 1 шт; Руководство по эксплуатации с гарантийным талоном - 1 шт |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 20 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 485 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1,1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Бастаушы | ручной, электрический, автоматический |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А,230В/32А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 97 дБ |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

