
Монтаждаушы белдігі, белдік қаптары, бұрағышқа арналған қабықша// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Белдіктері мен белдік қаптары бар монтаждаушы белдігі монтаждау, электр монтаждау, слесарлық және басқа да жұмыстарды орындау кезінде қажетті қол құралдарын тасымалдауға арналған. Бұл жүйе биіктікте жұмыстарды орындау кезінде де, монтаждау жұмыстары кезінде де ыңғайлы. Қаптардың материалы - тығыз полиэстер (600 D), тозуға төзімді. Көптеген қалталарға жылдам қол жеткізу жұмыста ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Жүйе 4 қалталы бұрағыш қапшықпен және қауіпсіздік ілмегімен, 10 қалталы дорбамен (+ балға ұстағыш), сондай-ақ қосымша дорбамен жабдықталған. Металл балға ұстағыш кронштейн дорбаларға болат тойтармалармен бекітіледі. Беріктігін арттыру үшін - қалталар болат тойтармалармен нығайтылған. Жұмысқа ыңғайлы болу үшін белдік контактілі "жабысқақ" таспамен жабдықталған. Белдіктің ұзындығы 1230 мм. Жүйе "фастекс" бекіткішімен жабдықталған. Қалталардың бірінде рулеткаға арналған ұстағыш бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Материал | Полиэстер |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.96 кг |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 14 |
| Жинақтау | белдік жүйесі - 1 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996193298 |
- Бағасы: 9 222 ₸

