
Құрал-сайманға арналған сөмке, 305х190х195 мм, 14 қалта// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сөмке қол құралдарын тасымалдауға және сақтауға арналған. Ішкі және сыртқы қалталар қажетті құралға жылдам қол жеткізу үшін ыңғайлы. Құралға жылдам қол жеткізу үшін екі тасымалдау тұтқасымен және найзағаймен жабдықталған (пластик қаптамасы бар металл сырғытпа). Бұл модель далалық жұмыстарға да, құралдарды сақтауға да ыңғайлы, мысалы, көлікте, саяжайда немесе үйде. Қаптың материалы - тығыз полиэстер (600 D), тозуға төзімді. Сөмке 14 қалтамен жабдықталған және ықшам өлшемімен сипатталады (305*190*195 мм). Қаптың құрылымы диаметрі 3 мм болат сыммен нығайтылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 14 |
| Жинақтау | сөмке - 1 дана |
| Өлшем | 305 x 190 x 195 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996193304 |
- Бағасы: 4 898 ₸

