
Құрал-сайманға арналған сөмке, 500х245х300 мм, 20 қалта.,алмалы-салмалы органайз. 10 қалта., иық. өкше.// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сөмке қол құралдарын тасымалдауға және сақтауға арналған. Ішкі және сыртқы қалталар қажетті құралға жылдам қол жеткізу үшін ыңғайлы. Сөмкеде 20 қалта, тасымалдауға ыңғайлы тұтқалар, сондай-ақ ұзындығын реттеуге болатын иық белдігі (ыңғайлы болу үшін кең жылжымалы төсем) және құралға жылдам қол жеткізу үшін найзағай (пластикалық қабығы бар металл сырғытпа) бар. Алынбалы Velcro органайзері сөмкенің ішкі кеңістігін оңтайландыруға мүмкіндік береді. Бұл модель далалық жұмыстарға да, құралдарды сақтауға да ыңғайлы, мысалы, көлікте немесе саяжайда. Қаптың материалы - тығыз полиэстер (600 D), тозуға төзімді. Өлшемі: 500*245*300 мм. Қаптың құрылымы диаметрі 3 мм болат сыммен нығайтылған. Қажет болса, иық белдігіндегі болат карабиндер оны тасымалдаушыдан тез ажыратуға мүмкіндік береді. Иық белдігінің ұзындығы 1350 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.85 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 20 |
| Жинақтау | сөмке - 1 дана |
| Өлшем | 500 х 245 х 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996193311 |
- Бағасы: 12 422 ₸

