
Құрал тасығыш, 260х240х300 мм, 22 қалта, иық бауы// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тасымалдаушы қол құралдарын тасымалдауға және сақтауға арналған. Көптеген сыртқы және ішкі қалталар дұрыс құралға жылдам қол жеткізуге ыңғайлы, сонымен қатар тасымалдау кеңістігін оңтайландыруға мүмкіндік береді. Бекітілмеген дөңгелек төсемі бар болат тұтқамен, сондай-ақ ұзындығын реттеуге болатын иық белдігімен (ыңғайлы болу үшін кең жылжымалы төсем) жабдықталған. Бұл модель далалық жұмыстарда да, құралдарды сақтау үшін де ыңғайлы, мысалы, үйде, көлікте, саяжайда немесе гаражда. Тасымалдау материалы - тозуға төзімді тығыз полиэстер (600 D). Өлшемі: 260*240*300 мм. Қаптың құрылымы бүйірлік жақтаумен нығайтылған. Сөмкенің астыңғы жағында сыртқы жағынан бес пластик сфералық тұғыр орнатылған. Қажет болса, иық белдігіндегі болат карабиндер оны тасымалдаушыдан тез ажыратуға мүмкіндік береді. Иық белдігінің ұзындығы 1350 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 320 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 22 |
| Жинақтау | тасу - 1 дана |
| Өлшем | 260 x 240 x 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996193328 |
- Бағасы: 10 545 ₸

