
Құрал-сайманға арналған сөмке, 400х170х300 мм, 3 бөлік, 28 қалта, иық бауы// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сөмке қол құралдарын, А4 форматындағы құжаттарды тасымалдауға арналған. Сондай-ақ, сөмкеге 15 дюймдік экраны бар ноутбук сыяды (ішінде қосымша қорғаныс пен беріктік үшін толтырылған кірістірулер бар). Үш бөліктен тұратын сөмкеде екі тасымалдау тұтқасы және құралға оңай қол жеткізу үшін найзағайлар бар (пластикалық қаптамасы бар металл сырғытпалар). Көптеген қалталар сөмкенің ішкі кеңістігін оңтайландыру кезінде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Реттеу мүмкіндігі бар ұзындығы 1350 мм иық белдігімен жабдықталған. Қаптың материалы - тығыз полиэстер (600 D), тозуға төзімді. Сөмке 28 қалтамен жабдықталған. Сөмке өлшемі 400*170*300 мм. Қаптың астыңғы жағында сыртқы жағынан екі пластик қаптама орнатылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 28 |
| Жинақтау | сөмке - 1 дана |
| Өлшем | 400 х 170 х 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996193335 |
- Бағасы: 13 073 ₸

