
Құрал-сайманға арналған рюкзак, 365х190х430 мм, 3 бөлік, 26 қалта// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Рюкзак тозуға төзімді берік синтетикалық материалдан - тығыз полиэстерден (600 D) жасалған қол құралдарын тасымалдауға арналған. Бүйірлік торлы қалталармен, тасымалдауға ыңғайлы тұтқамен және ілу үшін қосымша ілмекпен жабдықталған. Ыңғайлы белдіктер рюкзакты пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді (реттеу 560-тан 850 мм-ге дейін). Жылдам қол жеткізу үшін 3 сыдырма секциясы (пластик қаптамасы бар металл сырғытпалар). 26 қалта рюкзактың ішкі кеңістігін оңтайландыру кезінде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Рюкзак өлшемі 365*190*430 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 485 мм |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 26 |
| Жинақтау | рюкзак - 1 дана |
| Өлшем | 365 x 190 x 430 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996193342 |
- Бағасы: 16 717 ₸

