
Металлға арналған бұрғы, 6,5 мм, HSS Co-8%// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металлға арналған кобальт бұрғысы Denzel тот баспайтын болаттан, түсті металдардан, легирленген және легирленбеген болаттардан беріктігі 1100 Н/мм2 дейін және қатты пластмассадан жоғары дәлдіктегі тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Ең сапалы М42 жоғары жылдамдықты болаттан жасалған. Құрамындағы кобальттың 8% мөлшерінің есебінен тозуға және қызып кетуге жоғары төзімділікке қол жеткізіледі. Артықшылықтары 135 градустық қайрау бұрышы тот баспайтын болаттан және басқа болат түрлерінен бұрғылаудың жоғары дәлдігі мен тазалығын қамтамасыз етеді. Тегістелген профиль металл жоңқаларын оңтайлы бұру арқылы тегіс тесікке қол жеткізуге мүмкіндік береді. Бұрышталған жиекті қайрау осьтік күшті айтарлықтай азайтады. Цилиндрлік шанақ патрондардың барлық түрлерімен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 733-"Denzel" металға арналған бұрғылар |
| Біліктің диаметрі | 6.5 |
| Ұзындығы | 101 мм |
| Қайрау | 135 градус |
| Дәлдік сыныбы | A |
| Пәндер саны | 1 |
| Жинақтау | металлға арналған бұрғы - 1 дана |
| Болат маркасы | Р6М5К8 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 63 мм |
| Беттік өңдеу түрі | вышлифованное |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сэндвич |
| Штрих-код | 4044996199948 |
- Бағасы: 1 388 ₸

