
Металға арналған карбидті борфреза, эллипс тәрізді, түрі-Н, 8 мм// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Борфреза Denzel 72059 тот баспайтын болат, жез, мыс, шойын, қола, титанмен жұмыс істеу үшін түзу тегістеуіштерде және бұрғыларда қолданылады. Фаскалар мен қабыршықтарды алудың қалыптары мен беттерін түпкілікті өңдеуге және қиыстыруға, дәнекерленген жіктерді өңдеуге, тегістеуге арналған. Артықшылықтары Қаттылығы 88-92 HRC болатын ВК8 қорытпасынан жасалған карбидті жұмыс бөлігі аса берік материалдармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Арнайы көлденең ойықтар-жоңқашыратқыштар жұмыстың жылдамдығы мен тиімділігін арттыра отырып, жоңқаларды жеңілдетілген алып тастауды қамтамасыз етеді. Цилиндрлік ине діңі патрондардың барлық түрлерімен үйлесімді. Ыңғайлы сақтауға арналған практикалық пластикалық қорап.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| сағақтың диаметрі | 6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 733-"Denzel" металға арналған бұрғылар |
| Пәндер саны | 1 |
| Жинақтау | борфреза - 1 дана |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 20 мм |
| Материал | ВК8 |
| Өңдеу материалы | металл, пластик, ағаш |
| Жұмыс ұзындығы | 20 мм |
| Өңдеу түрі | тегістеу, фасканы алу |
| Профиль түрі | H |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996200897 |
- Бағасы: 4 115 ₸

