




Металға арналған карбидті борфреза, конустық дөңгелектелген, түрі-L, 16 мм// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Борфреза Denzel 72059 тот баспайтын болат, жез, мыс, шойын, қола, титанмен жұмыс істеу үшін түзу тегістеуіштерде және бұрғыларда қолданылады. Фаскалар мен қабыршықтарды алудың қалыптары мен беттерін түпкілікті өңдеуге және қиыстыруға, дәнекерленген жіктерді өңдеуге, тегістеуге арналған. Артықшылықтары Қаттылығы 88-92 HRC болатын ВК8 қорытпасынан жасалған карбидті жұмыс бөлігі аса берік материалдармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Арнайы көлденең ойықтар-жоңқашыратқыштар жұмыстың жылдамдығы мен тиімділігін арттыра отырып, жоңқаларды жеңілдетілген алып тастауды қамтамасыз етеді. Цилиндрлік ине діңі патрондардың барлық түрлерімен үйлесімді. Ыңғайлы сақтауға арналған практикалық пластикалық қорап.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| сағақтың диаметрі | 6 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Материал | ВК8 |
| Штрих-код | 4044996200934 |
| Өңдеу материалы | металл, пластик, ағаш |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 3 топ | 733-"Denzel" металға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Жинақтау | борфреза - 1 дана |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 33 мм |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 33 мм |
| Өңдеу түрі | тегістеу, фасканы алу |
| Пәндер саны | 1 |
| Профиль түрі | L |
- Бағасы: 9 263 ₸

