
Шатырлардан қар тазалауға арналған қырғыш 610х140 мм, алюминий телескоп. тұтқа, ұзындығы 2-6 м// Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төбелердегі қарды тазалауға арналған қырғыш қарды тазалауға және төбелердегі мұз қатқан еріген қарды кетіруге өте ыңғайлы. Қырғыштың жұмыс бөлігі берік, сапалы пластиктен жасалған, бұл құралдың ұзақ уақыт жұмыс істеуіне кепілдік береді. Қырғыш екі метрден алты метрге дейін созылатын жеңіл телескопиялық тұтқамен жабдықталған, бұл жету қиын жерлерде қарды тазалауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Беріктігі мен ұзақ мерзімділігі - қырғыш аязға төзімді полипропиленнен жасалған, ол теріс температурада деформацияланбайды. Ыңғайлы жұмыс - алюминий телескопиялық тұтқасы шатырдан биіктігі 6 м-ге дейін қарды оңай кетіруге мүмкіндік береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 2050 мм |
| _пакеттегі ені | 615 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Жинақтау | шатырлардан қар тазалауға арналған қырғыш - 1 дана. |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800093479 |
- Бағасы: 21 557 ₸

